Про нас

На початку 2000 року у Луцьку було створено невеличку поліграфічну майстерню, засновником якої став один із найбільш затребуваних на той час друкарів міста, спеціаліст у сфері налагодження друкарських верстатів, Леонтій Горошко. В той час в Україні поліграфія тільки починала розвиватися і основними замовленнями друкарні було виготовлення бланкової продукції, довідників, фірмових конвертів, книжок тощо. Свої знання та вміння Леонтій передавав сину Володимиру, який згодом долучився до справи у якості партнера. Так було започатковано сімейний бізнес. Після придбання ще одного друкарського верстату сімейна друкарня розширила спектр послуг і виконує складні повноколірні роботи, серед яких каталоги, буклети і навіть періодичні глянцеві видання. Основа сімейного бізнесу — висока якість продукції, яку вимагає клієнт.

Збільшення конкуренції спонукає до розширення парку поліграфічного обладнання, запровадження системи контролю якості, менеджменту та маркетингу. Так, у 2014 році друкарня купила ще один друкарський верстат, професійний термобіндер та інше післядрукарське обладннання.
В основу назви приватної друкарні «Резалт» закладено ключову цінність бізнесу, яка є незмінною вже впродовж 16 років, а саме роботу на результат. На сьогодні друкарня «Резалт» зарекомендувала себе як надійний постачальник якісної поліграфічної продукції.